fbpx

Na czym polega odbiór mieszkania?

Na czym polega odbiór mieszkania?

by kawec
mieszkanie

W wielkim skrócie jest to dokładne sprawdzenie wykonania mieszkania pod względem technicznym. Mieszkania oraz domy są budowane w niespotykanym do tej pory czasie. Popyt sprawił zabójczy wręcz bieg wśród deweloperów aby budować szybciej i więcej. Deweloperzy nastawili się na ilość nie na jakość co za tym idzie mieszkania tak wybudowane często mają ogromną ilość niedoróbek, mankamentów. Odbiór mieszkań dokonanych przez fachowców pełni swego rodzaju bufor, chroni osobę kupującą nieruchomość od olbrzymich kosztów i problemów związanych z naprawą mankamentów budowlanych a deweloperami którzy chcą budować ilościowo niezwracając uwagi na jakość wykonania. Każdy parametr w budynku jest określony normą budowlaną, jest to zabieg, który ma chronić prawnie konsumenta od ewentualnych usterek. Więc odbiór mieszkania od dewelopera polega na znajdowaniu usterek (zaniedbań budowlanych), spisaniu ich oraz powiadomienie wykonawcę co należy poprawić. Ilość mankamentów, które są wykrywane podczas odbioru niejednokrotnie przytłacza. Najczęstsze niedoróbki wykrywane przy odbiorze mieszkania czy domu to poziom wilgotności w ścianach czy posadce, niby błacha usterka a usuwanie wilgoci z takiego mieszkania to koszt od 700zł nawet do 20000zł. Warto zabezpieczyć się od takich niespodzianek, nie każdy musi być fachowcem z dziedziny budowlanej i nie każdy ma specjalistyczny sprzęt diagnostyczny do dyspozycji więc warto skorzystać z usług osoby, która ma takie możliwości. Specjalista od odbioru mieszkania czy budynku wie co sprawdzić przy odbiorze.

28sie

Inteligentny dom Nadarzyn

by kawec

Technologia smarthome w Nadarzynie

Nadarzyn jest miastem o bardzo zróżnicowanej architekturze, jest połączeniem nowoczesności z standardową architekturą lat 80. Systemy Smart Home pomagają zaoszczędzić na rachunkach oraz zwiększają wygodę. W Nadarzynie jest sporo obiektów z automatyką domową. Co potwierdza że Nadarzyn stawia na nowoczesność oraz ekologie. Jak inaczej nazwać wykorzystanie możliwości jakie daje smart dom w oszczędzaniu na energii elektrycznej oraz energii cieplnej.

Najłatwiejszym sposobem na oszczędzanie jest zainstalowanie w domu ponieważ inwestycja zwraca się już 2 lata. Poza oszczędnością jaką daje nowoczesna instalacja znaczącym aspektem jest funkcjonalność oraz wygoda. Nareszcie możesz wypoczywać w swoim wymarzonym miejscu w domu w którym wszystko jest na miejscu, masz do wszystkiego łatwy dostęp ( zdalny). Domu może stać się twoją oazą gdzie będziesz wypoczywał wolny od stresu. A przy tym oszczędza!

 • Sterowanie oświetleniem
 • Regulacja ogrzewaniem
 • Sterowanie roletami
 • Regulacja muzyką
 • Zarządzanie alarmem
 • Redukacja zużycia prądu
 • Zmniejszenie wydatków na wodę
 • Komfort i prestiż

Podsumowanie

Skontaktuj się z nami, dobierzemy odpowiedni pakiet specjalny dla ciebie. Twój dom może być smart oraz oszczędny.

27wrz

Inteligentny dom Legionowo

by kawec

Automatyka domowa w Legionowo

W ciągu ostatnich 10 lat Legionowo przeistoczyła się z miasta wojskowego w prężnie rozwijającą się aglomerację podmiejską. Powstaje coraz więcej nowoczesnych domów a poprzednie zabudowy zostają unowocześnione. Gołym okiem widać że Legionowo stawia na nowoczesne i ten trend będzie się utrzymywał. Jest to wymarzone miejsce dla systemów Smart Dom. Automatyka domowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie komfort oraz dbających o niskie rachunki. Sterowanie oświetleniem ogrzewaniem i wiele innych funkcji to wszystko zapewni nam inteligentny dom. Jesteś mieszkańcem Legionowa? zastanów się jak ograniczyć wydatki na rachunki.

Architektura Legionowo opiera się w dużej mierze na tak zwanych „wojskowych blokach” mieszkania w takich właśnie miejscach mogą stać się prawdziwymi perełkami. Układ oraz rozmieszczenie pokoi idealnie współgra z systemami Smart Home. Można tam stworzyć nowoczesne mieszkanie dla singla lub przestronne i wygodne mieszkanie dla rodziny.

 • Sterowanie oświetleniem
 • Regulacja ogrzewaniem
 • Sterowanie roletami
 • Redukacja zużycia prądu
 • Zmniejszenie wydatków na wodę
 • Komfort i prestiż

Podsumowanie

Zadzwoń, na pewno dobierzemy pakiet specjalny dla ciebie. Twój dom też może być nowoczesny komfortowy oraz oszczędny.

27wrz

Inteligentny dom Milanówek

by kawec

Milanówek

Milanówek to przepiękne miasto z bogatą historią i wyjątkowo architekturą. Ze względu na historyczne zabarwienie obiektów jest to niezwykle wymagające miejsce gdzie można zainstalować Smarthome. Jak zwykle kiedy miesza się tradycję z nowoczesnością trzeba zachować dobry gust.  Dzięki zainstalowaniu inteligentnego  domu można wspaniale wyeksponować ogród, efektywnie zarządzać ogrzewaniem oraz zwiększyć swój komfort i wygodę. Połączyć piękno i elegancję starego budownictwa z wizją nowoczesnego domu.

Zadzwoń do nas
Nawiguj