fbpx

Solidne i eleganckie

Trwałe, piękne oraz funkcjonalne to synonimy schodów spiralnych.
Zobacz jakie możliwości daje Technologia schodów Dolle Calgary:

Eleganckie

Przekonaj się jak mogą wyglądać
twoje wymarzone schody. Zadbaj o swoją wygodę i komfort.

Solidne

Technologia schodów spiralnych jest bardzo uniwersalną technologią, można z jej pomocą tworzyć elementy architektury domowej. Wykorzystaj swoją fantazję i stwórz dowolne elementy zakątka domowego.

Uniwersalne

Ze względu na swój kształt nie zajmują dużo miejsca.

Zalety schodów spiralnych

Trwałość konstrukcji zawdzięcza budowie, gabion to nic innego jak kamienie w siatce. Taka konstrukcja bez trudu wytrzyma 100 – 150 lat. Ocynkowana stał jest odporna na korozję i inne czynniki środowiskowe a wykorzystane w konstrukcji kamienie zapewniają komfort i trwałość. Uczyń z ogrodzenia mur twojej prywatności i wygody.

Gabiony to niezwykłe ogrodzenia, mają najlepszy stosunek ceny do jakości i trwałości. Tak niska cena gabionów wynika z ich prostoty oraz uniwersalności, można je stosować wszędzie i wszędzie pasują, pięknie wyglądają. Koszt utrzymania takiego ogrodzenia jest bardzo niski, nie trzeba go w ogóle malować oraz zabezpieczać przed korozją. gabion to inwestycja w spokój na długie lata.

Płot z kamienia tworzy z naszego ogrodu istną twierdzę, blokowane są dźwięki z zewnątrz także możesz poczuć się swobodnie ponieważ nie dość że gabion doskonale wygłusza dźwięk to jeszcze chroni przed wzrokiem obcych. jest idealną opcją dla osób szukających w ogrodzie spokoju i odprężenia

Ogrodzenia gabionowe charakteryzują się krótkim czasem instalacji. Spowodowane jest to ich prostą konstrukcją oraz elastycznością montażu modułów gabionowych ( koszy gabionowych).

NexusHome a schody spiralne?

Wiemy że każda zmiana wiąże się z masą trudności dlatego maksymalnie ułatwiliśmy procedury tak aby proces planowania oraz montażu schodów był jak najmniej uciążliwy.
W procesie projektowania z wizualizujemy schody tak aby mogli państwo zobaczyć jak komponuje się z otoczeniem.
Doradzimy oraz dokładnie wycenimy projekt stoi za nami doświadczenie oraz wiedza.
Montaż schodów jest tak pomyślana aby nie stanowiła dla państwa trudności oraz dyskomfortu. My budujemy, klient widzi efekt nie widzi trudności oraz bałaganu.

Dlaczego jest to takie popularne?

 

Schody kręcone są

Nowoczesne

Uniwersalne

Wytrzymałe

Realizacja projektu schodów

Proces montażu 

Krok 1
Oględziny oraz projekt.
Krok 2
Spersonalizowanie projektu i wycena.
Krok 3
Montaż schodów.

Zgłoś się do nas

Pomożemy i doradzimy na każdym etapie montażu.

Zadzwoń do nas
Nawiguj