fbpx

Trwałe i piękne

Trwałe, piękne oraz funkcjonalne to synonimy gabionów .
Zobacz jak możliwości daje Technologia gabionów :

Ogrodzenie domu

Przekonaj się jak może wyglądać
twoje wymarzone ogrodzenie. Zadbaj o swoją prywatność i komfort, zacznij cieszyć się swoim ogrodem.

Elementy ogrodowe

Technologia gabionowa jest bardzo uniwersalną technologią, można z jej pomocą tworzyć elementy ogrodowe. Wykorzystaj swoją fantazję i stwórz dowolne elementy architektury ogrodowej.

Bariery przeciwhałasowe

Zapewnią Ci lepszą ochronę przed nadmiarem hałasu i zapewni Tobie prywatność.

Zalety gabionów

Trwałość konstrukcji zawdzięcza budowie, gabion to nic innego jak kamienie w siatce. Taka konstrukcja bez trudu wytrzyma 100 – 150 lat. Ocynkowana stał jest odporna na korozję i inne czynniki środowiskowe a wykorzystane w konstrukcji kamienie zapewniają komfort i trwałość. Uczyń z ogrodzenia mur twojej prywatności i wygody.

Gabiony to niezwykłe ogrodzenia, mają najlepszy stosunek ceny do jakości i trwałości. Tak niska cena gabionów wynika z ich prostoty oraz uniwersalności, można je stosować wszędzie i wszędzie pasują, pięknie wyglądają. Koszt utrzymania takiego ogrodzenia jest bardzo niski, nie trzeba go w ogóle malować oraz zabezpieczać przed korozją. gabion to inwestycja w spokój na długie lata.

Płot z kamienia tworzy z naszego ogrodu istną twierdzę, blokowane są dźwięki z zewnątrz także możesz poczuć się swobodnie ponieważ nie dość że gabion doskonale wygłusza dźwięk to jeszcze chroni przed wzrokiem obcych. jest idealną opcją dla osób szukających w ogrodzie spokoju i odprężenia

Ogrodzenia gabionowe charakteryzują się krótkim czasem instalacji. Spowodowane jest to ich prostą konstrukcją oraz elastycznością montażu modułów gabionowych ( koszy gabionowych).

Nexus Home a gabion?

Wiemy że każda zmiana wiąże się z masą trudności dlatego maksymalnie ułatwiliśmy procedury tak aby proces planowania oraz montażu ogrodzenia był jak najmniej uciążliwy.
W procesie projektowania z wizualizujemy ogrodzenie tak aby mogli państwo zobaczyć jak komponuje się z otoczeniem.
Doradzimy oraz dokładnie wycenimy projekt stoi za nami doświadczenie oraz wiedza.
Montaż oraz budowa ogrodzenia jest tak pomyślana aby nie stanowiła dla państwa trudności oraz dyskomfortu. My budujemy, klient widzi efekt nie widzi trudności oraz bałaganu.

Dlaczego jest to takie popularne?

 

Ogrodzenia gabionowe są nowoczesnym typem ogrodzeń skupiającym się na trwałości oraz funkcjonalności.

Kosze gabionowe to bardzo uniwersalny materiał można go stosować przy wszystkich rodzajach gruntu i przy każdym ukształtowanie terenu

Gabiony w ogrodzie komponują się idealnie, zarówno architekturze nowoczesnej jak i klasycznej.
Przypadną każdemu do gustu.
Konstrukcja gabionu gwarantuje wytrzymałość dzięki zastosowaniu kruszywa, nasze ogrodzenie będzie twarde i stabilne jak średniowieczne zamki.

Ogromną zaletą materacy gabionowych jest ich funkcjonalność, nie trzeba ich malować ani impregnować.
Ogrodzenie przetrwa dekady bez konserwacji.
Podsumowując gadion to gwarancja piękna, trwałości i komfortu.

Nowoczesne

Uniwersalne

Wytrzymałe

Realizacja projektu gabionów

Proces montażu ogrodzenia gabion składa się z kilku etapów: na początku zbieramy informacje i tworzymy projekt oraz wizualizacje. Następnym etapie państwo dodają swoje pomysły a my je wdrażamy. Ostatnim etapem jest budowa ogrodzenia, przeprowadzimy go szybko oraz solidnie. Będą państwo cieszyć się swoim wymarzonym ogrodem.

Krok 1
Oględziny oraz projekt.
Krok 2
Spersonalizowanie projektu i wycena.
Krok 3
Montaż (budowa) ogrodzenia.
Zadzwoń do nas
Nawiguj