fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Firma Nexus home od początku podąża za nowymi pomysłami, innowacjami. Wprowadzamy w życie nowatorski rozwiązania które mają za zadanie zwiększyć twój komfort, ułatwić ci życie i zoptymalizować wydatki.

Firma działa od roku na terenie Polski przedtem prężnie rozwijała się na rynku Niemieckim oraz Duńskim. Nexus home został założeny przez trójkę przyjaciół ze studiów. Początkowo firma działała w Dani pod nazwą Nexus POWER  gdzie zajmowała się nowoczesnymi instalacjami energetycznymi, była podwykonawcą dla takich firm jak ABB, Simens oraz ASYS. Późniejszych latach rozwinęła swoją działalność na obszar Niemiec działając z sektorze fotowoltaiki. W następnych  latach firma skierowała swe zasoby w projekty związane z automatyką domową oraz automatykę użytkową.

Co nas wyróżnia,

dlaczego właśnie my.

Tworzymy spersonalizowane instalacje które nie tylko będą spełniały twoje normy komfortu ale instalacje które pozwolają na niesamowitą optymalizacje kosztów związanych z energią elektryczną oraz cieplną. Pracujemy z urządzeniami najwyższej klasy, staramy się cały czas być na bieżącą z nową technologią i nowinkami z branży budowlanej oraz mamy wieloletnie doświadczenie. Wszystko przemawia za tym żebyśmy stworzyli dom twoich marzeń gdzie znajdziesz komfort.
Dobierzemy idealny pakiet na twoją kieszeń.

Nasza misja

Skupiamy się na tworzeniu przestrzeni która będzie idealnie pasowała do domowników. Komfortowe mieszkania pozwala efektywniej wypoczywać a systemy które temu służą pomagają tak że oszczędzać czas i energie. Naszą misją jest uczynić twój dom miejscem wygodnym, bezpiecznym i zużywającym mało energii czyli ekologicznym.

Zmieniamy życie na lepsze

Wiemy jak dużo zależy od domu. Dom jest twoją oazą w której ładujesz baterie,odpoczywasz oraz spędzasz czas z najbliższymi. Dlatego zmieniamy twój świat na lepszą tworząc idealną przestrzeń.

Wygoda i inteligentne rozwiązania

Wygoda i komfort tego zaznasz w inteligentnych domach. Sprawdź jak można wypoczywać we własnym domu kiedy o twoją wygodę dba sztuczna inteligencja Ai

Oszczędność energii i ekologia

Dzięki wykorzystaniu technologi możesz oszczędzić nawet 40% energii. Zobacz jak to jest płacić mniej za rachunki i być bardziej eko.

Prestiż

Dołącz do ludzi którzy cenią sobie prestiż i wygodę.

PASJA I TECHNOLOGIA

 

Działamy kompleksowo i mamy szeroki wachlarz usług dlatego jesteśmy w stanie sprostać nawet wymagającym projektom. Realizujemy małe jak i duże projekty nasi specjaliści spersonalizują ofertę do państwa oczekiwań.
Oferujemy:

  • Projektowanie oraz instalacja inteligentnych domów
  • montaż rolet oraz markiz
  • instalowanie oraz montaż bram garażowych i wjazdowych
  • dostosowanie domów oraz pomieszczeń do dzieci tzw. Save Zone
  • montaż klimatyzatorów
  • instalacje ogrodowe
  • zainstalowanie oraz synchronizacja urządzeń multimedialnych
  • montaż ogrzewania podłogowego oraz ogrzewania na podczerwień
  • ogrodzenie gabionowe

NASI SPECJALIŚCI

Nasza kadra specjalistów zdobywała doświadczenie w Polsce oraz za granicą. Dzięki doświadczeniu za graniczną możemy przenieść europejskie normy na polski rynek.

Programista inteligentnych systemów zarządzania budynkiem.

Szymon Kawecki

FAKTY I LICZBY

Aby lepiej państwo poznali naszą firmę oraz nasze doświadczenie przygotowaliśmy kilka ciekawostek oraz statystyk

3502
Zadowoleni klienci
3502
Unikalne projekty
5222
Spersonalizowane biura
8668
Pakiety promocyjne
1432
Planowany przyrost
1552
Oszczędne domy

Projekty

Na każdym etapie projektu sztab specjalistów pilnuje aby wszystko zgodnie z państwa oczekiwaniami. Dbamy aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z naszych usług.

Konsultacje

Na danym etapie zbieramy informacje o tym co jest państwu potrzebne jak możemy usprawnić funkcjonowanie Państwa domu.

Projekt oraz montaż

 Personalizujemy projekt aby spełniał oczekiwania oraz montujemy instalacje zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa oraz estetyki.

Rozwój inteligentnych systemów

Stawiamy na rozwój i ciągle doskonalenie, dlatego możesz być pewny że masz najlepszy produkt na rynku.

Zadzwoń do nas
Nawiguj